Karel Skála
Střelnice 2279
470 01 Česká Lípa
mobil: 602 387 816
info@skalachlazeni.cz

CHLAZENÍ, KLIMATIZACE, TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelná čerpadla

Dodáváme tepelná čerpadla těchto značek:

Tepelná čerpadla Toshiba
  Toshiba produktový katalog - v češtině ke stažení: PDF (13,3 MB)
  Toshiba prospekt - v češtině ke stažení: PDF (5,6 MB)


Tepelná čerpadla vzduch-voda ESTIA se skládají ze dvou hlavních částí – venkovní jednotky a hydroboxu (vnitřní jednotky). Hydrobox je klíčovým prvkem, na který se připojují komponenty teplovodního topného systému jako podlahové topení, radiátory, ale také zásobník TUV. ESTIA MONO je nová kompaktní verze tepelného čerpadla TOSHIBA. Nemá venkovní a vnitřní část, ale vše je společně v jedné kompaktní venkovní jednotce, kterou připojíte přímo na topný systém.

Venkovní jednotka Venkovní jednotka s pomocí svého kompresoru a výměníku získává tepelnou energii z okolního vzduchu. Energii pak předává do hydroboxu, který je umístěn uvnitř objektu.
Hydrobox (vnitřní jednotka) Hydrobox je plně vybaven regulací a sám řídí provoz. S vysokou účinností předává teplo z chladiva přes deskový výměník přímo do vody topného systému.
Zásobník TUV Jedná se o zásobník teplé užitkové vody, kde dochází k jejímu nepřímému ohřevu. Izolovaný zásobník, vyrobený z ušlechtilé oceli, zaručuje minimální tepelné ztráty a dlouhou životnost.
Ovladač Ovládací panel, který řídí veškeré funkce, je umístěný přímo na těle hydroboxu (vnitřní jednotky). Lze přiobjednat i druhý plnohodnotný ovladač, který je možné použít jako externí ovladač nebo i jako pokojový termostat.

Tepelná čerpadla Daikin
  Daikin katalog a ceník tepelných čerpadel 2018-2019, vytápění a chlazení obytných budov - v češtině ke stažení: PDF (4,8 MB)

Cenovou nabídku tepelných čerpadel, montáže a příslušenství vám sdělíme na požádání.
Neváhejte nás kontaktovat.